hvězdné pozadí

4. května 2016 v 22:39
Obdivuji lidi, kteří se dokáží povznést nad okolní svět. Plnoštíhlé ženy v legínách, babičky s sexy ohozu, úplné primitivy vášnivě diskutující s intelektuály. Fascinuje mě jejich sebedůvěra. Já jsem totiž velký kritik a ještě větší sebekritik.
Jeden úsměvný případ s tímto darem či úchylkou, jak už chcete, je rodinka z Karlštejna. Mají domeček na zlaté cestě, ale turismus se jich absolutně nedotkl. Bojkotují ho. Paní si o víkendu nahodí spartakiádní modré trenky a jde plít zahrádku přímo do ulice. Japonští i ostatní turisté (vzdálení tak metr od ní) jsou v šoku. Fotoaparáty cvakají jako o závod, kam se na ní hrabe Tereza Maxová, která je tak přibližně stejný ročník. Jenže té je alespoň vidět obličej. Navečer si rodinka zapálí oheň a zpívají trampské písně. Vůbec jim nevadí řeka turistů. Zřejmě jsou to exhibicionisté, neboť každý normální člověk, by si vysadil do ulice túje nebo alespoň dal síťovinu na plot.
Chtěla bych zažít třeba jen jeden den v tomto rozpoložení. Musí to být úžasně povznášející pocit vykašlat se na VŠECHNY a VŠECHNO kolem sebe.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Baruschka Baruschka | E-mail | Web | 8. května 2016 v 23:17 | Reagovat

Taky jsem někdy sebekritická :-)Když o něco jde.
Když jsme chodívali na pivko a šipky, každý kus oděvu jsem zkoušela před zrcadlem ve všech možných šipkových pozicích :-)
No, většina zkrachovala na předklonu :-)
Teď už chodím maximálně na dvoreček a, popravdě, sousedi mi můžou...
A když pak vylezu mezi lidi, je vrcholem mojí módy to, že si pod čistý triko vezmu podprsenku a místo tepláků džíny :-)

2 janabruzkova janabruzkova | 8. května 2016 v 23:40 | Reagovat

[1]: Zase jsi mi rozšířila obzory. Šipky má syn od vánoc, ale hází jen tak normálně rukou. Asi je s manželem taky vyzkoušíme.;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama