trpělivost nad propastí

26. dubna 2016 v 21:41
Často mívám pocit, že se můj domov podobá zoologické zahradě. Kdykoliv k nám někdo zavolá, musí si myslet, že si spletl číslo. Paviáni zde řvou, bubnují, do kmenu stromu či do čehokoliv jiného. Popřípadě si konečně začnou vyřizovat své spory bez dohledu a pozornosti. Matka Paviánová je totiž momentálně zaneprázdněna telefonováním. Takže nastal ten správný čas. Výsledkem je jekot v nejvyšších možných decibelech. Mnohaletá hudební výuka mladých paviánů konečně přináší své ovoce. Matka Paviánová je nucena k ústupu do "zvukotěsných" místností. Pracovní hovor nelze tak lehko ukončit. Najdou ji i v nejvzdálenějších koutech jejich domova. Matka Paviánová přechází na znakovou řeč - zaťatá pěst, výhružné oči atd…Většinou uspěje, ale ne na dlouho. Po ukončení rozhovoru jsou paviáni jako andílci. Už ani nevědí o co šlo a svatosvatě odpřísáhnou, že už NIKDY další pracovní hovor nenaruší….
Vydrží jim to do dalšího zavoláníUsmívající se
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Baruschka Baruschka | E-mail | Web | 26. dubna 2016 v 23:22 | Reagovat

Jakýkoliv telefon aktivuje v dětech sklony k ruchu, nemluvě o tom, že i když si rodičů celý týden nevšimnou, ve chvíli, kdy bude někdo z rodičů (většinou matka) telefonovat, potřebují tisíc věcí :-)
My máme ještě navíc k mobilům i pevnou linku. A s tou tedy rozhodně nikam neuteču :-)

2 janabruzkova janabruzkova | 26. dubna 2016 v 23:50 | Reagovat

[1]: Já to také zjistila. S pevnou daleko nedojdeš. Ale je skvělá k prozvánění, když si svůj mobil odložím třeba v botníku nebo v koši na prádlo;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama