zvědavá jako opice

29. února 2016 v 0:31
Každé zamknuté dveře mě strašně znervózňují. Představuji si za nimi ty nejhorší obrázky z těch málo hororů, které jsem omylem viděla. A tak nemůžu pochopit svou kamarádku, která se zamčeným barem (barovou skřínkou) žila 8 roků. Když se její mamka stěhovala, řekla jí, ať bar otevře až v 18 letech. A ona poslušně počkala, jenže pak se nemohl najít klíč a tak čekala dalších asi sedm let. Pokaždé jsem na návštěvě upřeně zírala na ten bar, doslova mě fascinoval. Nakonec tam prý nic zvláštního nebylo. To já bych vydržela maximálně týden a pak bych ho třeba rybičkou rozkuchala. Už jako dítě jsem prosinec věnovala hledání vánočních dárků. Měly jsme to se sestrou jako bojovku. Kdo najde víc vánočních dárků vyhrává. A pak jsme je zase pracně balily, aby nikdo nic nepoznal. Prostě jsem už odmala zvědavá jako opice a každé záhadě chci přijít na kloub.
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Damien is online... Damien is online... | Web | 29. února 2016 v 10:30 | Reagovat

Ja tvoju kamarátku chápem. Pokojne by som vydržal do 18-ky neotvoriť tú skrinku, ale neviem, či by som vydržal ďalších sedem rokov, kým by sa kľúč objavil.
Som človek, čo sa rád nechá prekvapiť, čo sa Vianoc týka (inak nemám rád prekvapenia), preto som darčeky ani ako dieťa nehľadal po celom byte.

2 janabruzkova janabruzkova | 29. února 2016 v 19:04 | Reagovat

😆To by byla na světě děsná nuda, kdybychom byli všichni stejní.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama